NEJVĚTŠÍ POKLAD – Zoja Mikotová

21.6.2011
Pohádkový příběh pro malé i velké diváky představilo DIVADLO NESLYŠÍM BRNO. Herecké nasazení  i pohádkový příběh rozesmál v DIVADLE DRAK všechny malé diváky. Jedno z prvních představení XVII. MEZINÁRODNÍHO FESTIVALU DIVADLO EVROPSKÝCH REGIONŮ sledoval plný sál dětí. Podívejte se na ukázku příběhu o putování za tajemným pokladem.

Poklad je v představách lidí něco, co je spojeno s dobrodružstvím, překonáváním rozličných překážek. Hledání pokladu je nejen napínavé ale také zábavné a poučné ve chvíli, kdy na to člověk není sám a může pouť za pokladem společně s někým sdílet. Není pak i to samotné sdílení – společná cesta, pokladem? Pohádka „Největší poklad“ v režii Zoji Mikotové vznikla jako projekt Divadla Neslyším, které je zastoupeno neslyšící Petrou Vaňurovou a hostem divadla, zpěvákem Karlem Heřmanem z brněnské skupiny Čankišou.

DIVADLO NESLYŠÍM BRNO – profesionální divadlo uvádí inscenace pro děti i dospělé, hraje u nás i v zahraničí, svou prací se snaží překonávat komunikační bariéry, diváka zaujmout, pobavit a vtáhnout do příběhu. Vypracovalo si osobitý styl, při kterém využívá jevištního znakového jazyka tak, aby představení bylo srozumitelné pro všechny.

Hodnocení reportáže: 5 (4 hodnocení)

Najdete nás na youtube Přidat tuto reportáž:Přidat k FacebookPřidat k TwitterPřidat k Google Bookmarks

Přejete si odkaz na toto video umístit na své stránky ? Zkopírujte jednu z níže uvedených variant do kódu Vašich stránek:
NEJVĚTŠÍ POKLAD – Zoja Mikotová
NEJVĚTŠÍ POKLAD – Zoja Mikotová